Search

MAXIMA to ekskluzywna polska marka odzieżowa, obecna na rynku od 1996 roku.
Od kilkunastu lat MAXIMA tworzy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne kolekcje, zawsze zgodnie z najnowszymi światowymi trendami.

Uniwersalny płaszcz jest niezbędny każdego dnia i jest podstawą garderoby każdej kobiety.  
 
Porusza się z tobą od świtu do zmierzchu, może rozpinać się i trzepotać na wietrze gdy uchylasz drzwi taksówki, lub owinąć Cię ciasno przy porannym chłodzie. Przy porannej kawie można rzucić okiem na pochlebną sylwetkę w oknie wystawowym, uszczypnąć ją w talii i zaakcentować każdy ruch. O zachodzie słońca ten uniwersalny, niezbędny element przekształca się w pelerynę, elegancko drapującą ramiona, by nadać każdemu strojowi subtelną elegancję. I tuż przed świtem, jest znów przygotowany, aby zrobić to jeszcze raz! 

V i v i t t  to marka, która powstała z myślą o nowocześnie myślących i żyjących kobietach.
V i v i t t  to połączenie elegancji, jakości, designu i komfortu.
V i v i t t  to odpowiedź na potrzeby kobiet, które chcą budować własny spójny wizerunek, a przy tym czuć się pewnie  i wyjątkowo w każdej sytuacji.
Produkty marki cechuje unikatowy design, przejawiający się zarówno w formie, jak i  w detalu. O jakości wyrobów świadczą użyte do ich odszycia tkaniny oraz niezwykle  staranne wykończenie. Na kolekcję marki składają się wszystkie niezbędne współczesnej kobiecie elementy garderoby. Tworzą one spójną całość, umożliwiającą łatwe tworzenie zestawów na każdą okazję. Rous Showroom zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych współpracą.

Lattore - to polska marka odzieżowa o stabilnej pozycji na rynku modowym licząca sobie ponad 20 lat. Przez ten czas pojawiało się wiele kolekcji i każda z nich była świetnie dostosowana do potrzeb kobiet w różnym wieku. To ubrania skierowane do kobiet aktywnych dla których strój ma znaczenie , ceniących nienaganny, modny krój oraz perfekcyjne wykończenie ubioru. Lattore to synonim wysokiej jakości i niebanalnego stylu, który nadaje się na każdą okazję. Od początku głównym nurtem działalności jest produkcja modnej, eleganckiej odzieży damskiej, w ofercie znajdują się wizytowe, wieczorowe, klasyczne oraz koktajlowe sukienki, żakiety, spódnicy, spodnie, bluzki, tuniki oraz płaszczy.

Francesca Mercuriali - 100%  MADE IN ITALY Firma powstała w 1963 roku z inicjatywy Francesca Mercuriali. Od samego początku markę charakteryzuje dążenie do najwyższej jakości oraz kunsztu pracy. Fabryka wykonuje kolekcje z najlepszych włoskich przędzy. Wiedza, doświadczenie, pasja oraz dbałość o najmniejsze szczegóły to główne zalety firmy. Naszym celem jest oferowanie kobietom unikalnego stylu, który spełni oczekiwania ducha produktu "Made in Italy".

 

Marka Click Fashion jest obecna na rynku od 1999 roku. Narodziła się w Krakowie, gdzie do dziś bije serce naszej manufaktury. Od początku ważna była dla nas lokalność – styl, duch i życie miasta. Ubieranie kobiet, które znamy, które żyją tuż obok nas, mają podobne problemy i potrzeby. Dziś rozciągamy naszą lokalność na skalę Polski: otwieramy kolejne sklepy w kraju, dynamicznie wzrasta liczba butików multibrandowych, które oferują nasze produkty, a także prężnie rozwijamy sprzedaż internetową. Ale nie zmieniliśmy podejścia.

Made in Poland

Ten napis, który z dumą umieszczamy na oznaczeniach naszych produktów, informuje Cię, że każdy z nich powstał w Polsce, w naszych krakowskich szwalniach. Ale dla nas znaczy on dużo więcej. Nie szyjemy na masową skalę dla anonimowego tłumu odbiorców. Nie gonimy ślepo za każdym chwilowym światowym trendem. Nie ścigamy się z największymi i nie staramy się na siłę wyprzedzać czasów, w których żyjemy. Dużo ważniejsze od śledzenia trendów jest dla nas śledzenie Twoich potrzeb. Nie oznacza to, że ignorujemy modę – chętnie adaptujemy najświeższe printy i kolory, ale nie traktujemy ich kategorycznie. Dlatego często uzupełniamy bazową kolekcję o nowe warianty kolorystyczne według sugestii naszych Klientek. Wierzymy bowiem, że moda ma Ci służyć, a nie Tobą zarządzać. W imię tego od sezonowych fasonów, sprawdzających się na modelkach wybiegowych, wolimy te sprawdzone przez nasze Klientki. Jednocześnie, tak jak one, nie boimy się urozmaicenia – obok klasycznych linii znajdziesz u nas zawsze propozycje bardziej odważne i nieszablonowe.