Search

ROUS SHOWROOM - InAVATI

Uniwersalny płaszcz jest niezbędny każdego dnia i jest podstawą garderoby każdej kobiety.  
 
Porusza się z tobą od świtu do zmierzchu, może rozpinać się i trzepotać na wietrze gdy uchylasz drzwi taksówki, lub owinąć Cię ciasno przy porannym chłodzie. Przy porannej kawie można rzucić okiem na pochlebną sylwetkę w oknie wystawowym, uszczypnąć ją w talii i zaakcentować każdy ruch. O zachodzie słońca ten uniwersalny, niezbędny element przekształca się w pelerynę, elegancko drapującą ramiona, by nadać każdemu strojowi subtelną elegancję. I tuż przed świtem, jest znów przygotowany, aby zrobić to jeszcze raz! 

InAvati to prawie dwadzieścia lat doświadczenia w branży modowej.
Misją było tworzenie tego, czego obecnie nie mogliśmy znaleźć, czyli doskonale zaprojektowanych i bezbłędnie wykonanych płaszczy dla każdego klimatu i na każdą okazje.
Wierzymy, że dbałość o szczegóły robi wielką różnicę. Będąc ekspertami w dziedzinie konstrukcji i jakości tkanin - od wodoodpornych i ciepłych, po luksusowe i lekkie - z InAvati prezentujemy współczesną wizję luksusowego esencjalizmu.

 
Muza InAvati jest przygotowana na wszystko, co stanie jej na drodze. Płaszcz jest czymś więcej niż tylko ubraniem. Nikt nie zadowoli się niczym innym, jak perfekcją, jej płaszcz nie tylko dopełni jej osobisty styl, ale także zapewni najwyższy komfort.